fbpx

Інститут інформатики Польської Академії Наук

Де:

ПОЛЬЩА, ВАРШАВА

Для кого:

ВИПУСКНИКИ ВУЗІВ

Коли:

КВІТЕНЬ,ЖОВТЕНЬ

Мова навчання:

АНГЛІЙСЬКА

Польська Академія Наук – головний науково-дослідний державний заклад Польщі. Академія заснована в 1951 році і складається з декількох десятків інститутів, основним завданням яких є проведення наукових досліджень на світовому рівні.

Інститут інформатики Польської Академії Наук складається з двох підрозділів:

  • Кафедра теоретичних основ інформатики
  • Кафедра штучного інтелекту

Програми:

MBA

Інститут інформатики Польської Академії Наук спільно з Woodbury School of Business при Utah Valley University (США) пропонує студентам, які бажають поєднувати навчання з роботою, престижну програму MBA англійською мовою. Програма базується на модульному форматі і ідеально підходить для людей, які хочуть здобути вищу освіту, але не можуть надовго залишити роботу.

Тривалість програми – 1 рік (2 семестри). Протягом семестру студенту потрібно приїхати до Варшави тільки два рази, щоб пройти 2 модуля, кожен з яких триває 5 днів. Як правило, модулі плануються на початок квітня і червня в першому семестрі, і в кінці жовтня та січня в другому. Крім навчання в програму входить і культурна програма (відвідування музеїв, театрів та ін.). Також за бажанням студент може відвідувати уроки польської мови. Все це входить у вартість навчання.

Навчання можна почати з кожного модуля. Для успішного закінчення програми потрібно пройти 4 модуля і написати бізнес-проект.

PhD

Також інститут пропонує докторську програму PhD in Contemporary Informatics англійською мовою. Тривалість навчання – 3 роки.

Опис:

Інститут інформатики Польської Академії Наук спільно з Woodbury School of Business при Utah Valley University (США) пропонує студентам, які бажають поєднувати навчання з роботою, престижну програму MBA англійською мовою.

Вартість програми MBA – 4000 євро

Додатково оплачується:
– консульський збір Посольства Польщі
– послуги агентства – 6500
– авіаквитки
– страховка

Ваш консультант

Ваш консультант

Форма обратной связи