fbpx

Рейнсько-Вестфальський технічний університет

Где:

НІМЕЧЧИНА, АХЕН (ААХЕН), ЗЕМЛЯ ПІВНІЧНИЙ РЕЙН - ВЕСТФАЛІЯ

Для кого:

ВИПУСКНИКИ ШКІЛ І ВУЗІВ

Когда:

3 роки (6 семестрів) бакалаврату, 2 РОКИ (4 СЕМЕСТРУ) МАГІСТРАТУРИ.

Рейнсько-Вестфальський технічний університет міста Ахен відноситься сьогодні до провідних наукових і дослідницьких організацій Німеччини. Тут навчається 33.000 студентів на більш ніж 100 спеціальностях, серед них 5.200 іноземців з 130 країн світу. Випускники цього університету користуються величезним попитом на ринку праці в якості ведучих фахівців. Технічний університет отримав у 2009 році титул «Его превосходительство в обучении». Саме якість навчання стало передумовою створення в регіоні Ахена таких інтернаціональних підприємств як Philips, Microsoft і Ford.

Пропонується хороше студентське дозвілля, численні стипендіальні програми і широкі можливості для міжнародного студентського обміну по 500 програм з вузами Швейцарії, Парижа, Китаю і т.д.

Основні напрями навчання: інженерні науки, природничі науки і математика, лінгвістика і культурологія, економічні та соціальні науки.

Умови вступу:

Мова викладання за невеликим винятком міжнародних програм магістратури — німецька. Тому необхідні знання німецької мови на рівні DSH 2/3, або Test DaF (TDN 4).При університеті є платні курси з підготовки до мовних іспитів. На англомовну спеціальність необхідні знання англійської мови — TOEFL, IELTS.

Всі необхідні документи (мотиваційний лист, попередні документи про освіту, рекомендаційні листи і т.п.)

Тривалість навчання: 3 роки (6 семестрів) бакалаврату, 2 роки (4 семестри) магістратури.

Термін подачі документів:

Літній семестр (Sommersemester — SS) (починається навесні) — до 15 січня на програму бакалаврату, до 01 вересня на програму магістратури.

Зимовий семестр (Wintersemester — WS) (починається восени) — до 15 липня на програму бакалаврату, до 01 березня на програму магістратури.

Факультети:

Математика, інформатика і природничі науки

Архітектура

Будівництво

Машинобудування

Геологія і матеріали

Електротехніка та інформаційна техніка

Філософія

Економіка

Педагогіка

Медицина

Ваш консультант

Ваш консультант

Форма обратной связи