Навчання в британській школі: якісна освіта та всесторонній розвиток

20190809_153903

В сучасному світі шлях до успішної кар’єри та розвитку освіти починається ще на етапі середньої освіти. Якісна середня освіта — це той квиток, що допоже правильно вибрати спеціальність та вступити в рейтинговий університет.

Традиційно, найпопулярнішим місцем для здобуття престижної освіти є школи-пансіони Великої Британії. Класична британська освіта в поєднанні з сучасними методиками приносить чудові результати. Підтвердженням того є велика кількість політиків та наукових діячів, які закінчували саме британські школи.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ БРИТАНСЬКИХ ШКІЛ-ПАНСІОНІВ.
Вступ до рейтингових університетів. Британські школи надають престижну освіту, яка забезпечує вступ в найкращі ВНЗ світу.

Ідеальна англійська. Логічним висновком стане те, що навчаючись в середовищі, де розмовляють англійською 24/7, рівень володіння мовою буде ідеальним.

Профорієнтація. Система освіти в школах Британії побудована так, що діти досить рано визначаються з майбутньою професією і роблять акцент на тих предметах, які потрібні для майбутньої спеціальності.

Всесторонній розвиток. Величезна кількість позакласних занять в школах забезпечує не тільки академічну підготовку, але й розвиток творчого потенціалу та фізичну підготовку.

Сучасна інфраструктура. На кампусах шкіл завжди є все необхідне для комфортного навчання та проживання: оснащені аудиторії та лабораторії, бібліотеки, спортивні майданчики та зали, кафетерії.

20190809_153921

Ми маємо 10-ий досвід співпраці з британськими школами і кожного року з нашою допомогою українські школярі відправляються на навчання до Великої Британії. Британська система освіти змінює наших учнів — вони стають самостійними, незалежними, впевненими в собі та готові покорювати нові вершини.

Якщо Ви задумуєтесь про навчання Ваших дітей у Великій Британії, залишайте заявку на крнсультацію або телефонуйте нам! Ми з радістю відповімо на всі запитання та допоможемо в оформленні документів.

ЗАПИТ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Телефони для зв’язку: (044) 221 78 99, (097) 493 93 05, (093) 073 10 14, (066) 612 49 97

Добавить комментарий

Войти: 

Написать нам

x
Обратный звонок

x

x

x

x

x

x
Летние каникулы в Англии

x
Немецкий футбол

x
Отправить заявку

x
Подобрать программу

x
Бесплатная регистрация

x
Зареєструватися на семінар

x
Приглашение на презентацию

x

Рассылка


 

x