Семінар- презентація : «Як гарантовано вступити до ВНЗ Англії , США і Канади »

28 квітня 17-00 креативний простір «Часопис» зал TALK`овий (метро Площа Льва Толстого, вул. Льва Толстого, 3 )

afisha

Ця подія буде цікавою для тих, хто планує вступати до вищих навчальних закладів Англії, США та Канади, а також для тих, хто хоче вивчити англійську мову, повністю занурившись в англомовну атмосферу.

На презентації Ви зможете дізнатися про наступне:

— Як гарантовано вступити до престижних університетів Англії, США та Канади (програми підготовки в Англію, США та Канаду)

— Як  правильно підготувати документи для вступу

— Які є вимоги для українців

— Особливості навчання в Англії, США та Канаді

— Де краще вивчати іноземну мову, щоб отримати найкращий результат

— Які можливості надає програма підготовки

Ведучі презентації:

Стефан Грін – директор департаменту вищої освіти «Unicentres», провідний спеціаліст з питань вступу до найкращих вузів Великої Британії, Канади та США. Розповість про умови вступу, вимоги для зарахування до найкращих університетів, програми підготовки та ефективні мовні курси.

Наталія Гирик – консультант освітнього агентства А-пріорі, з питань освіти у Великій Британії та Ірландії з досвідом роботи понад 7 років, сертифікований спеціаліст Британської Ради. Розповість про особливості навчання в Англії, як правильно підготувати документи до гарантованого вступу у обраний навчальний заклад та про особливості написання мотиваційного листа.

Ольга Глухова – консультант освітнього агентства А-пріорі, з питань освіти у Канаді та США з досвідом роботи більше 7 років, сертифікований спеціаліст професійної організації ICEF. Розповість про особливості навчання в США та Канаді, а також про вимоги щодо необхідного рівня англійської мови для вступу у виші Англії, США та Канади.

Додатково:

  • Індивідуальні консультації від провідного освітнього агентства A-priori стосовно правильного обрання напрямку навчання відповідно Вашим вимогам та побажанням.
  • Оформлення програми за 1 грн

 

Unicentres  гарантує вступ до таких найкращих університетів:

Англія: Sheffield Hallam University, Kingston University London, Birmingham City University, Northumbria University and York St John University

США: University of Michigan

Канада: Alexander College, Algonquin College, Dorset College, Seneca College, Sheridan College, Laurentian University, Capilano University, Royal Roads University, Saint Mary’s University, Thompson Rivers University, University of Regina, UBC Okanagan, Lakehead University

28 квітня 17-00 креативний простір «Часопис» зал TALK`овий (метро Площа Льва Толстого, вул. Льва Толстого, 3 )

 

Добавить комментарий

Войти: 

Написать нам

x
Обратный звонок

x

x

x

x

x

x
Летние каникулы в Англии

x
Немецкий футбол

x
Отправить заявку

x
Подобрать программу

x
Бесплатная регистрация

x
Зареєструватися на семінар

x
Приглашение на презентацию

x

Рассылка


 

x