Пізнай найвідоміше студентське місто!

Прекрасне місто Кембридж — відоме у всьому світі завдяки знаменитому Кембриджському університету. Це місце, де вирує захоплююче студентське життя.

20190730_230220
Кембридж — досить неоднозначне місто — з одного боку, просякнуте історією, адже тут розміщена велика кількість музеїв та пам’яток, а з іншого — сучасне й динамічне, в якому зосереджені науково-технологічні компанії світового рівня. Значну роль тут відіграє також і культурне життя — численні театральні постановки, фестивалі та виставки. Тож зовсім не дивно, що саме Кембридж приваблює величезну кількість студентів кожного року.

❗Кембридж стане ідеальним містом для всіх, хто хоче вдосконалити англійську мову та зануритись в британську культуру.  Освітня компанія A-priori з задоволенням візьметься за організацію Вашої подорожі до Кембриджу!
Наші студенти обирають — Kaplan International College Cambridge, Regent CambridgeAnglia-Ruskin University (CRIC), Cambridge School of Visual and Performing Arts (CSVPA), Bellerbys College.
ЗАПИТ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

За додатковою інформацією та з питань бронювання звертайтесь за телефоном +380634426069 або залишайте заявку на консультацію, і наш менеджер зателефонує Вам!

Добавить комментарий

Войти: 

Написать нам

x
Обратный звонок

x

x

x

x

x

x
Летние каникулы в Англии

x
Немецкий футбол

x
Отправить заявку

x
Подобрать программу

x
Бесплатная регистрация

x
Зареєструватися на семінар

x
Приглашение на презентацию

x

Рассылка


 

x