Бізнес освіта в Угорщині

Всім привіт!))
20190708_205344 Мене звати Вікторія Пантюшенко, я менеджер з освітніх   програм в Європі.

Бюджетна освіта за кордоном, в першу чергу асоціюється з   Польщею та Чехією, і чомусь наші студенти досить скептично   відносяться до такої країни як Угорщина, а дарма.

Звісно, є досить вагомий бар’єр — угорська мова — одна з найважчих для вивчення у світі, але я точно можу сказати, що майже всюди розуміють англійську або німецьку, а інформація в громадських місцях перекладена на англійську. Перевірено на собі)) Крім того, є багато міжнародних компаній, в яких можна працювати, знаючи лише англійську мову. І ось, є прекрасний приклад, як успішно розпочати своє доросле життя, спершу отримавши освіту в одній з кращих бізнес-шкіл Угорщини, яка абсолютно не поступається будь-яким європейським бізнес університетам.

Міжнародна Бізнес-Школа була відкрита в 1991 році і вже 28 років існує як успішний університет, готуючи конкурентних студентів на ринку праці.

Однією з важливих переваг вузу є розташування, університет знаходиться в районі, так званої, «Силіконової долини» Будапешту. Поряд розташовані такі компанії як Microsoft, Canon, SAP, ChemAxon, SwiconGroup та інші.
Студенти з усього світу навчаються в одному середовищі, здобувають не тільки гідну освіту, але й дружні стосунки та зв’язки, які точно потім допомагають протягом всього життя.

20190709_134606 20190709_141011 20190709_144856

Важливою перевагою є індивідуальний підхід до студентів від викладачів та створення умов для відкриття потенціалу кожного. Оскільки навчання проходить лише англійською мовою, у багатьох студентів присутній бар’єр у спілкуванні на початку, але навчальна програма включає постійну роботу в групах, розробки та демонстрації власних  проектів, тому цей бар’єр всі успішно долають вже через декілька місяців.
Бакалаврські та магістерські програми акредитовані Міністерством освіти Угорщини, крім того, школа співпрацює з престижним британським університетом, Університетом Букінгема. Тому, закінчивши навчання, Ви отримуєте британський диплом, а це візитівка в будь-яку країну.

20190709_101311Серед викладачів школи є справжні бізнесмени, люди які створили себе самі і готові ділитися досвідом з майбутнім поколінням. Наприклад, директор угорського банку, провідні менеджери крупних компаній та корпорацій проводять заняття та семінари для студентів на постійній основі.

 

Я точно можу стверджувати, що закінчивши дану бізнес школу, Ви не просто будете професійним менеджером в обраній сфері вже з практичним досвідом, Ви станете успішною людиною в соціумі.
І головне, за правилами Угорщини, отримавши диплом, Ви маєте право офіційно  перебувати 9 місяців на території країни для пошуку роботи. З свого боку, хочу сказати, що далеко не кожна європейська країна надає таку можливість іноземним студентам.

Окремо хочу відзначити місто Будапешт, як на мене, одне з кращих міст Європи з багатовіковою історією та культурою, максимально розвинений громадський транспорт, що дуже важливо для студентів)

20190709_180552 20190709_164335 20190708_221532
Тому, якщо Вас цікавить освіта в сфері управління та бізнесу, Вам точно сюди – в Міжнародну Школу Бізнесу в Будапешті.
Програми бакалавра: Управління, Бізнес і Дипломатія, Фінансове управління, Туристичний менеджмент, Управління з маркетингом, Менеджмент сфері психології, Менеджмент в сфері мистецтва.
Програми магістратури:Міжнародний менеджмент , Управління з маркетингом, Управління персоналом, Фінансове управління

Вартість навчання: від 6600 евро на рік.

Інвестуйте правильно  в своє життя!

Звертайтесь, і я готова ділитись з Вами ще більшим досвідом і відповісти на всі запитання.

20190709_140627P.S. Окрема подяка команді IBS за організацію агентського воркшопу, Ви зробили величезну і корисну роботу. Познайомившись з Вами особисто, ми розуміємо — наші студенти в гідних руках.

 

Добавить комментарий

Войти: 

Написать нам

x
Обратный звонок

x

x

x

x

x

x
Летние каникулы в Англии

x
Немецкий футбол

x
Отправить заявку

x
Подобрать программу

x
Бесплатная регистрация

x
Зареєструватися на семінар

x
Приглашение на презентацию

x

Рассылка


 

x